Stilingų vyrų paskyros ‘Instagram’

@hespokestyle – Brian Sacawa – JAV

Muzikantas, dviratininkas ir stiliaus tinklaraštį rašantis Brian Sacawa savo ‘Instagram’ paskyroje visuomet pateikia nuotraukas, vilkėdamas puikiai atrodančius drabužius. Ir nesvarbu, ar tai kostiumas ar paprasti balti marškinėliai su džinsais, – visi aprangos deriniai atrodo gražiai ir stilingai.

Nemaža dalis Brian vilkimų švarkų yra įsigyti ‘Suitsupply’, todėl tuos, kurie patiks ir jums, galėsite užsisakyti internetu ar nusipirkti ‘Suitsupply’ parduotuvėje Vilniuje.

Apskritai, visi Brian aprangos deriniai yra labai paprasti, naudojantys klasikinius drabužius ir spalvas, todėl juos labai lengvai galima atkurti ir naudojant savo turimas aprangos dalis.

brian_sacawa_instagram

@alberto_bennett – Alberto Bennet – Ispanija

Ispano Alberto Bennet ‘Instagram’ paskyros tikrai negalima pavadinti nuobodžia. Priešingai – jo aprangos deriniai, ko gero, yra patys spalvingiausi ir kasdieniškiausi iš visų šiame sąraše esančių.

Švarkai, marškiniai ar kelnės, kurias vilki Alberto, dažniausiai būna šiek tiek įdomesni nei vidutiniai, kuriuos galima įsigyti daugumoje parduotuvių, todėl visos šios nedidelės stilingos detalės padeda jam sukurti jaunatviškus, spalvingus ir puikiai atrodančius aprangos derinius.

Ši ‘Instagram’ paskyra puikiai tiks jaunesnio amžiaus žmonėms, dirbantiems įmonėse, kuriose yra laisvesnis aprangos kodas, kadangi patinkančius aprangos derinius bus galima nesunkiai pritaikyti ir darbe. Žinoma, jie puikiai tiks ir savaitgaliui bei laiko praleidimui centre su draugais.

alberto_bennet_instagram

@sartoriomerta – Khaled Nasr – Egiptas

Iš Egipto kilęs Khaled Nasr šiuo metu gyvena JAV, Los Angeles mieste. Kadangi mėgstamiausias jo drabužis yra švarkas, tai ‘Instagram’ paskyroje beveik visi aprangos deriniai yra tokie, kurių viena iš sudedamųjų dalių būtent jis ir yra.

Įvairių spalvų ir raštų švarkai, dėvimi Khaled Nasr, visuomet atrodo gražiai ir stilingai, tad, jeigu pritrūks idėjų, kaip priderinti savo naujai įsigytą švarką, pabandykite užsukti į šią ‘Instagram’ paskyrą.

khaled_nasr_instagram

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s