Stiliaus patarimai vyrams: kam taupyti neverta

Pirmiausia papasakosiu, kodėl nutariau imtis šios temos. Kodėl naršiau internete, domėjausi mada, dizainerių patarimais, parduotuvių reklamomis ir žadinau savo intuiciją? Dėl to, kad tema labai aktuali – juk rengiamės kiekvieną dieną.

Vis dėlto ką nors išpešti šia tema lietuvių kalba yra vis dar neįtikėtinai sunku. Atrodo, kad moterims apranga yra itin svarbi, kone vienas iš svarbiausių dalykų gyvenime, kartais lemianti sėkmingą karjerą, šaunaus gyvenimo partnerio radimą, linksmesnius draugus ir taip toliau. Tačiau jei paieškosime stiliaus apmąstymų vyrams, pamatysime, kad galima rasti keletą reklamų ir keletą juokelių (jei juokeliu galima pavadinti moterų nuomonę apie tai, kad vyrai nemoka rengtis ir jei ne žmonos ar draugužės pagalba, vaikščiotų su flaneline pižama (aišku, nupirkta mamos prieš 20 metų) su prieš pusmetį prilipusiu makaronu.

Taigi, vyrai gali valdyti šalį, kosminį laivą, statyti namus, vairuoti, dresuoti šunis, kloti plyteles, bet prireikus apsirengti visi tampa kretinais? Na, ne visi, pridurtų stiliaus žiniuonė, kartais stilingai apsirengia italai ar gėjai. Išliejau pyktį. Dabar tikrai jau metas patarimams.

balti marškinėliai

1. Nepamirškite baltų marškinėlių. Jie atrodo elegantiškai. Puikiai tinka dėvėti ir po švarkais, megztiniais ar striuke. Taip pat įsidėmėkit, kad galit rinktis kokius norite šortus, tik ne džinsinius. Jų laikai praėjo labai seniai.

2. Nusipirkite merino ar kašmyro megztinį. Visada atrodysite elegantiškai, nes megztiniai ploni, o šildo gerai ir nereiks prisirengti per daug net tuomet, kai siautės speigas.

3. Įsigykite megztinį ar džemperį su gobtuvu. Tai puikus akcentas, be to, kartkartėmis gali sušildyti.

megztinis su gobtuvu

4. Įsigykite kuprinę, kuri neatrodytų nei vaikiška, nei sportinė. Elegantiška kuprinė tiks ir į vakarėlį, ir į darbą ar paskaitas. Prisiminkite, kad geras skonis visada yra įvertinamas.

kuprinė

5. Odinė piniginė. Gera piniginė tarnaus ilgai ir pridės jums solidumo, todėl jai taupyti neverta.

piniginė

6. Elegantiški sportiniai bateliai. Išsirinkite ne tik patogius, bet ir dailius. Jokių bėgimo batų, kai neinate bėgioti!

bateliai

7. Visų laikų privalomas ir kone nesikeičiantis vyrų ženklas yra klasikiniai batai. Ir čia jų tipai yra tik du: Oxford ir Derby tipo batai.

Oksfordo bataiDerbio batai

1 mintis apie “Stiliaus patarimai vyrams: kam taupyti neverta

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s